Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
HENRI VAN WYK (1833-?): Flicka matande höns, signerad och daterad Wan Wyk 1891, olja på duk, ca 46x38 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar, ytskada
306318
2015-04-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner