Henri van Wyk oljemålning

Henri van Wyk oljemålning
Henri van Wyk oljemålning
Henri van Wyk oljemålning
Henri van Wyk oljemålning
Henri van Wyk oljemålning
Henri van Wyk oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

HENRI VAN WYK (1833-?): Flicka matande höns, signerad och daterad Wan Wyk 1891, olja på duk, ca 46x38 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar, ytskada

306318

2015-04-21