Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARIE CHARLOT (1900-tal), Flanörer vid strand, signerad Marie Charlot, olja på duk, 59 x 118 cm
Tryckmärken
306329
2015-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här