Marie Charlot
2015-04-22
306329
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MARIE CHARLOT (1900-tal), Flanörer vid strand, signerad Marie Charlot, olja på duk, 59 x 118 cm
Tryckmärken