Marie Charlot

Marie Charlot
Marie Charlot
Marie Charlot
Marie Charlot
Marie Charlot
Marie Charlot

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIE CHARLOT (1900-tal), Flanörer vid strand, signerad Marie Charlot, olja på duk, 59 x 118 cm

Tryckmärken

306329

2015-04-22