Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
J STARZEWSKI (1900-tal), Hästekipage, signerad, olja på duk, 65 x 97 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre tryckmärken
306335
2015-04-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner