Diverse silverföremål

Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål
Diverse silverföremål

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASKFAT, 4 st., SOCKERTÅNG, OLJELAMPA, BORDSKLOCKA, TRATT, FLYGPLAN, (8), sterlingsilver, askfat klädda med kopparskiva, vikt ca 297 g

Bruksslitage, bucklor

306336

2015-04-21