Chiffonjé i masurbjörk

 Chiffonjé i masurbjörk
 Chiffonjé i masurbjörk
 Chiffonjé i masurbjörk
 Chiffonjé i masurbjörk
 Chiffonjé i masurbjörk
 Chiffonjé i masurbjörk
 Chiffonjé i masurbjörk
 Chiffonjé i masurbjörk
 Chiffonjé i masurbjörk
 Chiffonjé i masurbjörk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVSKÅP, masurbjörk samt björk, 1900-tal, bakomliggande skrivinredniing, lådor, höjd ca 117, 90x45 cm, nyckel finns

Bruksslitage

306337

2015-04-21