Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike, 1928-2000):"Morning city, bleeding town", signerad, daterad och numrerad januari 17 1970, 474/10000 Serie C 74/200 färgserigrafi, 83x54 cm
306339
2015-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här