Friedensreich Hundertwasser Bleeding Town

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike, 1928-2000):"Morning city, bleeding town", signerad, daterad och numrerad januari 17 1970, 474/10000 Serie C 74/200 färgserigrafi, 83x54 cm

306339

2015-04-21