Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, säng, "Guldheden", björk, bränn- samt etikettmärkt Carl Malmsten Åfors möbelfabrik, bäddmått 90x200 cm
Bruksslitage, smärre lagning
306340
2015-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här