Säng design Carl Malmsten

Säng design Carl Malmsten
Säng design Carl Malmsten
Säng design Carl Malmsten
Säng design Carl Malmsten
Säng design Carl Malmsten
Säng design Carl Malmsten

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, säng, "Guldheden", björk, bränn- samt etikettmärkt Carl Malmsten Åfors möbelfabrik, bäddmått 90x200 cm

Bruksslitage, smärre lagning

306340

2015-04-21