Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
WILHELM KÅGE, vas på fot, Gustavsberg 1950/60-tal, Farsta, glasyr i brunt och rost, ristad dekor, signerad FARSTA samt GUSTAVSBERG STUDIO Y, höjd 28 cm
306342
2015-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här