Konsolbord med stenskiva
2015-04-21
306355
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KONSOLBORD med stenskiva, på sockel, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, vitmålad, kanelerade ben med palmetter, höjd 82, 92 x 52 cm
Ytslitage