Röllakanmatta Sverige

Röllakanmatta Sverige
Röllakanmatta Sverige
Röllakanmatta Sverige
Röllakanmatta Sverige

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JUDITH JOHANSSON," Tulpaner", matta, röllakan, signerad JJ, ca 245x166 cm

smärre frans och kantslitage

306360

2015-04-28