Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, spegel, björk, 1900-tal, etikettmärkt SMF Bodafors, ca 97x55 cm
Bruksslitage
306363
2015-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här