Spegel SMF

Spegel SMF
Spegel SMF
Spegel SMF
Spegel SMF

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, spegel, björk, 1900-tal, etikettmärkt SMF Bodafors, ca 97x55 cm

Bruksslitage

306363

2015-04-21