Byrå 1930/40-tal
2015-04-21
306365
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, björk, 1930/40-tal, 4 lådor, höjd ca 73, 87x48 cm, nycklar finns
Bruksslitage