Byrå 1930/40-tal

Byrå 1930/40-tal
Byrå 1930/40-tal
Byrå 1930/40-tal
Byrå 1930/40-tal
Byrå 1930/40-tal
Byrå 1930/40-tal
Byrå 1930/40-tal
Byrå 1930/40-tal

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, björk, 1930/40-tal, 4 lådor, höjd ca 73, 87x48 cm, nycklar finns

Bruksslitage

306365

2015-04-21