Asger Jorn färgträsnitt

Asger Jorn färgträsnitt
Asger Jorn färgträsnitt
Asger Jorn färgträsnitt
Asger Jorn färgträsnitt

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ASGER JORN (1914-1973), Komposition, signerad och daterad Jorn 72, 58/75, färgträsnitt, ca 35x27 cm

306369

2015-05-10