Axel Olson färggravyrer

Axel Olson färggravyrer
Axel Olson färggravyrer
Axel Olson färggravyrer
Axel Olson färggravyrer
Axel Olson färggravyrer
Axel Olson färggravyrer
Axel Olson färggravyrer
Axel Olson färggravyrer
Axel Olson färggravyrer
Axel Olson färggravyrer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL OLSON (1899-1986), "Ögat som vakar", mapp med 3 färggravyrer, samtliga signerade Axel Olson, 188/280, bladmått ca 38x44,5 cm

Smärre ytskador på mapp

306387

2015-04-21