Dessertskedar silver 1800-tal

Dessertskedar silver 1800-tal
Dessertskedar silver 1800-tal
Dessertskedar silver 1800-tal
Dessertskedar silver 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DESSERTSKEDAR, 8 st, silver, modell gammal fransk, IL, Stockholm 1833, längd ca 17,5 cm, total vikt ca 305 g

Ägarmonogramstämplade

306416

2015-04-22