Gåsblandaren Strix 1900-tal

Gåsblandaren Strix 1900-tal
Gåsblandaren Strix 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÅSBLANDAREN, VÅRBLANDAREN, SÖNDAGSNISSE STRIX, 1900-talets första del. Stort antal

Bruksslitage, skador

306427

2015-04-22