Karl Bergman olja

Karl Bergman olja
Karl Bergman olja
Karl Bergman olja
Karl Bergman olja

Klubbat för:

4 800 SEK

1 500 SEK

KARL BERGMAN (1891-1965): Solbelyst kustlandskap, signerad K Bergman, olja på duk, 52 x 68 cm

306435

2015-04-22