Sminkbord gustaviansk stil

Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil
Sminkbord gustaviansk stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMINKBORD med spegel,1900-talets andra hälft, gustavianskt stil, gråmålad, höjd 143, 104x42 cm

Nyckel saknas, ytskador

306442

2015-04-22