Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ORVO RAATIKAINEN (Finland, 1914-2000): Kvinna på grön äng, signerad och daterad 57, olja på duk, ca 62x50 cm
306446
2015-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här