Orvo Raatikainen oljemålning

Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORVO RAATIKAINEN (Finland, 1914-2000): Kvinna på grön äng, signerad och daterad 57, olja på duk, ca 62x50 cm

306446

2015-04-22