Blyertsteckning
2015-04-22
306449
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Kvinnoporträtt, signerad och daterad F A mars 90, blyerts, 57x46 cm