Byrå Haupt-kopia

Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, Haupt-kopia, fanérad i olika träslag, förgyllda beslag, bakomliggande smålådor i fronten, höjd 79, 142x49 cm

Smärre slitage

306453

2015-04-22