Gustaf Rydberg Skåne
2015-04-22
306454
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
GUSTAF RYDBERG (1835-1933): Kustmotiv från Skåne, signerad Gust. Rydberg, utförd 1905, olja på duk, ca 29,5 x 46 cm