Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1800-tal eller äldre, bonat, höjd ca 82, 73x33 cm

Slitage

306455

2015-04-22