Bert-Håge Häverö färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Sommarbröllop, signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, 250/375, ca 38x52 cm

306456

2015-04-22