Olle Olsson Hagalund Odenplan Stockholm

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): "Odenplan", signerad och daterad Olle Olsson Hagalund -55, 140/360, färglitografi, 42 x 51 cm

Gulnader

306457

2015-04-22