Christina Knall litografi

Christina Knall litografi
Christina Knall litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISINA KNALL (född 1947): "I körsbärsträdgården", signerad Christina Knall, 42/100, färglitografi, 47 x 63 cm

306459

2015-04-22