Hornby tågset

Hornby tågset
Hornby tågset
Hornby tågset
Hornby tågset

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HORNBY TÅGSET, spår 0, 1900-talets första hälft, bestående av urverksdrivet lok med tender, 2 personvagnar och tippvagn, diverse räls samt fabriksförpackning medföljer

Funktion ej testad, skador

306462

2015-04-22