Hornby tågset
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HORNBY TÅGSET, spår 0, 1900-talets första hälft, bestående av urverksdrivet lok med tender, 2 personvagnar och tippvagn, diverse räls samt fabriksförpackning medföljer
Funktion ej testad, skador
306462
2015-04-22