Tyko Landberg olja

Tyko Landberg olja
Tyko Landberg olja
Tyko Landberg olja
Tyko Landberg olja
Tyko Landberg olja
Tyko Landberg olja

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TYKO LANDBERG (1800/1900-tal), herrgårdspark i solnedgång, signerad T Landberg, olja på duk, 100x130 cm

Dukhål och ytskador

306479

2015-04-22