Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Munkliknande figur i ruin i månsken, ca 63x53 cm
Dukskador
306481
2015-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här