Karl Johan soffa
2015-04-22
306523
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, Karl Johan, mahogny, längd ca 225 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström
Slitage, lagningar