Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, Karl Johan, mahogny, längd ca 225 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström
Slitage, lagningar
306523
2015-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här