Karl Johan soffa

Karl Johan soffa
Karl Johan soffa
Karl Johan soffa
Karl Johan soffa
Karl Johan soffa
Karl Johan soffa
Karl Johan soffa
Karl Johan soffa
Karl Johan soffa
Karl Johan soffa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, Karl Johan, mahogny, längd ca 225 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström

Slitage, lagningar

306523

2015-04-22