Gustavianska taburetter

Gustavianska taburetter
Gustavianska taburetter
Gustavianska taburetter
Gustavianska taburetter
Gustavianska taburetter
Gustavianska taburetter
Gustavianska taburetter
Gustavianska taburetter

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TABURETTER, 1 par, gustavianska, vitmålade med kannelerade ben, höjd ca 46 cm
PROVENIENS:
Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looströmolm

Renoverade, kompletterade, slitage

306550

2015-04-22