Gustavianska taburetter
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TABURETTER, 1 par, gustavianska, vitmålade med kannelerade ben, höjd ca 46 cm
PROVENIENS:
Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looströmolm
Renoverade, kompletterade, slitage
306550
2015-04-22