Blomsterstilleben oljemålning

Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad Moet 18?5, olja på duk, ca 76 x 62 cm

Krackeleringar, renoverad, dubblerad

306554

2015-04-22