Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL SALTO, vas, stengods, Kunglig Dansk, reliefdekor, signerad Salto, numrerad 21475, höjd ca 8 cm
306557
2015-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här