Axel Salto för Royal Copenhagen

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL SALTO, vas, stengods, Kunglig Dansk, reliefdekor, signerad Salto, numrerad 21475, höjd ca 8 cm

306557

2015-04-22