Edvin Öhrström glasskålar Ariel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, skålar, 2 st., glas, Ariel, Orrefors, signerade, numrerade 449 E respektive 1711 E, höjd ca 4-4,5 cm

Den mindre med skador på fot, bruksslitage

306559

2015-04-22