Carl-Erik Bodén olja på duk

Carl-Erik Bodén olja på duk
Carl-Erik Bodén olja på duk
Carl-Erik Bodén olja på duk
Carl-Erik Bodén olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BODÉN, Carl-Erik (född 1909): Till häst, signerade CE Bodén, olja på pannå, ca 37 x 38 cm

Smärre ytskador

306566

2015-04-22