Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM, skål, glas, "Flickan och duvan", Ariel, Orrefors, 1970, signerad, numrerade 271-E, höjd ca 15,5 cm
Bruksslitage
306568
2015-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här