Ariel skål design Edvin Öhrström

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, skål, glas, "Flickan och duvan", Ariel, Orrefors, 1970, signerad, numrerade 271-E, höjd ca 15,5 cm

Bruksslitage

306568

2015-04-22