Lennart Olson mapp med fotografier
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LENNART OLSON (1925-2010): "Jantar Mantar i Indien", signerad och daterad Lennart Olson julen 1959, på baksidan stämplad Copyright Lennart Olson Tio Fotografer, gelatinsilverfotografier monterade som vikbar folder, totalt mått 29x181 cm
Med dedikation: "Ulf Hård af Segerstad från Lennart Olson julen 1959
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm
306570
2015-05-10