Ariel vas design Ingeborg Lundin

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGEBORG LUNDIN, vas, glas, Orrefors, Ariel, 1965, signerad, numrerad 862 O, höjd ca 12,5 cm

Bruksslitage

306571

2015-04-22