Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EVA ENGLUND, vas, graal, signerad Orrefors 950230 Eva Englund graal 1 - 86, höjd 28,5 cm
Smärre repor
306582
2015-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här