Eva Englund graal Orrefors

Eva Englund graal Orrefors
Eva Englund graal Orrefors
Eva Englund graal Orrefors
Eva Englund graal Orrefors
Eva Englund graal Orrefors
Eva Englund graal Orrefors

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EVA ENGLUND, vas, graal, signerad Orrefors 950230 Eva Englund graal 1 - 86, höjd 28,5 cm

Smärre repor

306582

2015-04-22