Skålar design Friedl Holzer Kjellberg

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, skålar, 3 st., stengods, Arabia, Finland, signerade F.H.K. Finland, höjd ca 4,5

Bruksslitage

306592

2015-04-22