Rolf Winquist gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLF WINQUIST (1910-1968): "Girl in pants", etikettmärkt på baksidan, gelatinsivlerfotografi, 29x24 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm

Oramad. Hanteringsveck, slitage.

306593

2015-05-10