Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART OLSON (1925-2010): Brodetalj, stämplad på baksidan "foto: Lennart Olson", gelatinsilverfotografi monterat på kartong, 28x19,5 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm
306595
2015-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här