Lennart Olson gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

11 500 SEK

6 000 SEK

LENNART OLSON (1925-2010): Bro, stämplad på baksidan "foto: Lennart Olson", gelatinsilverfotografi monterat på kartong, 30x21 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm

Gulnad, hanteringsslitage.

306598

2015-05-10