Lennart Olson gelatinsilverfotografi
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LENNART OLSON (1925-2010): Bro, stämplad på baksidan "foto: Lennart Olson", gelatinsilverfotografi monterat på kartong, 30x21 cm
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm
Gulnad, hanteringsslitage.
306599
2015-05-10